poděkování

Vazeni hasici, jmenem svym i jmenem obce Chrast'any dekuji vsem, ktefi se jakymkoli zpusobem podileli na likvidaci rozsahleho lesniho pozaru v Chrast'anech u Rakovnika, i kdyz ve vetsine medii se psalo a hovofilo o pozaru u Olesne. Misto pozaru neni ale rozhodujici. Rozhodujici byl rychly, pohotovy, perfektni zasah hasicu, ktefi opet prokazali, ze je na ne spolehnuti a ze obstoji i V tech nejtezsich podminkach. Bez ohledu na umome vedro, na komplikace s dopravou^ody, na unavu a vycerpani se snazilT nebezpeCffjTzi­Verpokofii. Na miste se vystfidalo na 500 hasicu profesionalm'ch i dobrovolnych z 90 jednotek a to, ze se tento velky zasah obesel bez zraneiu, svedci o profesionalnim a zodpovednem pfistupu vsech zucastnenych. Nesmime si vazim prace hasicu profesionalm'ch i dobrovolnych. Svoji praci vykonavaji casto na ukor svych rodin a sveho volneho casu a bez nadsazky riskuji svoje zdravi a mnohdy i zivoty. Ja svuj vdek, svuj obdiv a uznani k teto nelehke praci mohu vyjadfit jen obycejnym: Dekuji. Pfeji vam vsem pevne zdravi, hodne stesti a lispechu osobnich i pracovnich. S hlubokou úctou Jana Tlapáková starostka obce

Telefon: 313 582 201 Fax : Bankovni spojeni: 313 582 847 CS a.s. Rakovnik 540 584 369/0800 ICO: 00243809

vytvořeno: 31.8.2015 změněno: 1.9.2015
Kategorie: 2015

Tak si zase plesáme

V sobotou 31.1.2009 proběhl v restauraci U Neužilů nás tradiční hasičský ples. K tanci a poslechu hrál Duo profil.

Masopustní průvod, aneb hasičské hastrošení potřetí

V sobotu 28.2.2009 ovládlo obec Slapy opět tradiční masopustní veselí. Průvod masek, pod vedením rychtáře bratra Pavla Matouška, poctivě prošel všemi částmi obce. Celodenní všeobecné obveselování spoluobčanů skončilo zastřelením medvěda a závěrečným tanečkem v restauraci U Neužilů. Po celou dobu veselí nás skvěle doprovázela hudba pod vedením kapelníka Bláhy.

9. květen. 2009 - Slapy

V sobotu 9.5. 2009, od 9.00 hod., se konalo za pěkného počasí 1. kolo požárního sportu 9. a 10 okrsku na fotbalovém hřišti ve Slapech nad Vltavou.

Dobrý den Vážený pane Adame,

srdečně Vás i Vaše kolegy hasiče zvu na náš již tradiční Velikonoční jarmark. Též slapským hasičům osobně děkuji za akci likvidace spadlých stromů ve slapském kopci dne 1.3. Stála jsem v koloně aut a nemohla se dostat do školy, abych zajistila výuku. Zavolala jsem panu starostovi a do 15 minut Vaši hasiči stromy zlikvidovali. Prosím o předání poděkování a pochvaly za „záchranu paní ředitelky a dalších pedagogů“ :)) Dííííky.

Těším se na setkání

Renata Hacaperková, ředitel školy Slapy

Slapské hasičské posvícení

Přes chladné a větrné, ale slunečné počasí se v průběhu sobotního odpoledne (13.9.2008) objevilo na Posvícení kolem 75 dospělých a dětí. Místem veselení byl opět zvolen prostor kolem slapské hasičárny.