Úvodní stránka

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska SDH Slapy nad Vltavou

vánoční setkání - 24. 12. 2016 od 15:00

již tradičně zveme všechny členy, kamarády a přátelé na Štědrodenní setkání u Lip (křižovatka na Lahoz, Přestavlky a Slapy)

Krásné a pohodové Vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí a radosti
v novém roce 2017

Přejí členové SDH SLAPY

Adventní koncert - 17. 12. 2016 od 15:00

SDH Slapy ve spolupráci s Farností Slapy pořádá Adventní koncert. sobota, 17.12.2016 v mís­tním kostele sv. Petra a Pavla začátek v 15.00 hod. Vystoupení žáků ZŠ Emanuela Frynty ve Slapech a hudební skupina Pražec. Po skončení akce je neformální setkání účastníků u kostela u drobného občerstvení. Přijďte si zpříjemnit předvánoční čas.

U příležitosti 135. výročí založení SDH Slapy byla zhotovena vlaječka

U příležitosti 135. výročí založení SDH Slapy byla zhotovena vlaječka (níže viz její grafický náhled v rozloženém stavu). Případní zájemci o její zakoupení se mohou obrátit na: Antonína Adam MT 724 258 393, Cena jednoho kusu je 100,– CZK možnost zakoupení větrovek v nám. modré barvě, na zádech nápis SDH Slapy Cena jednoho kusu je 250,– Kč

Ať Vám neunikne žádná novinka: