Tak jsme byli za kulturními zážitky

V sobotu 21.11. 2008 jsme byli v Branickém divadle na báječné komedii Smíšené (po)city.

V hlavních rolích excelovali Petr Kostka a Jana Hlaváčová. Báječné bylo, že se podařilo Alče Adamové sehnat lístky do předních řad a ještě k tomu množstevní slevu. K dopravě do a z divadla jsme už tradičně využili autobus Pepy Šárky, tentokrát s Michalem za volantem. Komickou perličkou bylo to, že jsme nechali ve Slapech jeden nejmenovaný pár a tak jsme na ně chvíli čekali v Davli, kam za námi dorazili autem. I přesto jsme v pohodě stihli decinku dobrého vína na rozehřátí před představením.

Alče patří poděkování za výběr představení a zorganizování zájezdu a je vidět, že Daně Kopecké v ní roste zdatná pomocnice.

vytvořeno: 21.6.2010 změněno: 21.6.2010
Hodnocení článku:
  • ()
Kategorie: Zábava.2008

Výlet do Českých Budějovic

V sobotu 25.10.2008 jsme uspořádali tradiční tématický výlet. Tentokrát do Českých Budějovic.

1. kolo požárního sportu – Hvozdnice, sobota 5.5.2012

o standardním tréninku jsme se, tak jako každý rok, dostavili na tradiční klání. Tentokrát byla účast soutěžních družstev slabší, jen 5 družstev žen a 6 družstev mužů. Účast zachraňovali hasiči ze Sloupu, kteří dodali do každé kategorie po 2 družstvech.

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu aneb začíná advent

V podvečer neděle 30. listopadu se opět vydal od křižovatky „U lip“ lampiónový průvod na náves ve Slapech.

13.červen 2009 - Krámy

Dne 13.6.09 se náš sbor se sportovním duchem účastnil již potřetí memoriálu v požárním sportu v Krámech.

6.2.2007 Ždáň

Lidská nedbalost při pálení větví.