Soutěže mladí hasiči 2006

Výsledky soutěží mladých hasičů za rok 2006

7. října

Závod požárnické všestrannosti pro mladé hasiče ve Slapech

Závody se konaly podle pravidel celostátní hry Plamen. Zúčastnilo se jich 12 mladých hasičů. K překvapení všech zvítězila Tereza Pešková a hned za ní se umístila Terezka Nová, která měla nejméně trestných minut. Staří mazáci zažili krutou porážku. Doufejme, že se vylepší příští týden na závodech Hry Plamen, které budou na Radlíku v Jílovém.

30. září

Druhý ročník Memoriálu J. Rákosníka ve Sloupu.

Letní příprava je znát! Mladí hasiči obsadili mezi mnoha elitními družstvy, která se účastnila Memoriálu J. Rákosníka ve Sloupu, výborné 6. místo. Oproti minulému ročníku se zlepšili o 12 vteřin. První útok – čas 30,51 (Smetánková Š, Klíma, Peška, Stránský, Matoušková, Smetánková P., Pešková)

Druhý útok – čas 39,90 (Klíma, Stránský, Matoušek, Nová, Smetánková P., Pešková, Peška)

20. května

Účast na okresní soutěži Hry Plamen 2005/2006 – Jíloviště

V květnu začal intenzivní trénink na okrskovou soutěž hry Plamen. Mladí hasiči se poprvé seznámili se všemi disciplínami této hry a jejich nácvik zabral hodně času a vyvolal mnoho starostí a vrásek na tvářích i v myslích dospěláků.

K prověření kvalit mladého družstva došlo při účasti na 2.kole Hry Plamen, která se konala v sobotu 20.5.2006 v Jí­lovišti. Na soutěž jelo celkem 12 mladých hasičů s bohatým doprovodem 12ti dospělých. Všichni se zapojili do některé z pěti disciplin.

A výsledky……. ? Z celkového počtu 20ti družstev jsme obsadili desátou příčku. Nebýt užvaněnosti některých členů při jedné z disciplin, za kterou bylo družstvo „odměněno“ velkým množstvím trestných bodů, mohli mladí hasiči skončit mnohem lépe. Velkým úspěchem je umístění v požárním útoku, kde naše družstvo ve složení: Stránský V., Peška M., Klíma K., Smetánková P., Matoušková P., Pešková T. a Mastíková L. skončilo čtvrté ve vynikajícím čase 37.35.

vytvořeno: 23.6.2010 změněno: 23.6.2010
Hodnocení článku:
  • (0)
  • (1)
Kategorie: Mládež.Soutěže

"Hurá Mníšek" (20.10.2007)

V sobotu 20.10.2007 se mladí hasiči zúčastnili soutěže v Mníšku pod Brdy. Za velmi sychravého a studeného počasí se vypravilo 13 mladých hasičů a jejich doprovod do boje.

Zbrojnice

5.červenec 2009 - Soutěže v požárním sportu na Jílovišti

O sváteční neděli 5.7.2009, v horkém a dusném počasí, se statečné hasičky a hasiči našeho sboru zúčastnili soutěže v požárním sportu na Jílovišti. Jednalo se o tradiční požární útok na elektronické terče (2 x hadice B, na dvě kola).

Sloup 29.9.2007

Plni nadšení a optimismu dorazili mladí hasiči na soutěž v požárním útoku do Sloupu. Předloni jsme zde začínali soutěžit, tak odhodlání bylo veliké. Bohužel přišel smolný den. Ani nebudeme psát výsledky.

Zásahy v roce 2006

Výčet zásahů v uvedeném roce