Pouťový memoriál

Pozvánka

SDH Slapy nad Vltavou pořádá u příležitosti pouťových oslav v obci Závod jednotlivců v požární všestrannosti s názvem: Železný hasič – Zlatá hasička – Mladý hasič pod patronací firmy Becherovka

Termín konání: sobota 30. 6. 2012 od 14.00 hod., registrace od 13.30 hod. Místo konání: náves obce Slapy nad Vltavou, Kategorie: muži a ženy (starší 15 let),mládež ve třech kategoriích: do 6 let, 6 – 11 let a 12 – 15 let. Pojištění: členové SDH ČMS jsou pojištěni, ostatní startují na vlastní nebezpečí. Nejlepší výkony budou odměněny věcnými cenami! V průběhu odpoledne i večera poběží doprovodný program na návsi. Souběžně startuje „Dlouhá noc“ (vystoupení dechové hudby, kuchařská show, taneční zábava apod.). Na Vaši účast se těší členové SDH Slapy.

PROPOZICE SOUTĚŽE: Celý závod je situován do parku mezi návsí a kostelem. ŽENY: Oblečení:sportovní obuv + sport. oděv, ( každý závodník vlastní),přilbu zapůjčí pořadatel. Průběh: závodnice běží po vyznačené trase a plní předepsané disciplíny: záchrana raněného (přetah figuríny určeným úsekem),práce s hadicí na určeném úseku (rozvinutí a následné sbalení),určení správného hasičského vybavení,překonání požárních překážek.

MUŽI: Oblečení:pracovní nebo sportovní obuv, pracovní stejnokroj (každý závodník vlastní),dýchací přístroj (bez masky), opasek a helmu dodá pořadatel (je možno i vlastní). Průběh:závodník běží po vymezené trase a plní předepsané disciplíny: záchrana raněného (přetah figuríny určeným úsekem),výstup a sestup po žebříku,práce s palicí (přesun závaží pomocí palice úsekem 2 m dlouhým),práce s hadicemi 2×20 m B,překonání požárních překážek.

ŽENY: Oblečení:sportovní obuv + sport. oděv, ( každý závodník vlastní),přilbu zapůjčí pořadatel. Průběh:závodnice běží po vyznačené trase a plní předepsané disciplíny: záchrana raněného (přetah figuríny určeným úsekem),práce s hadicí na určeném úseku (rozvinutí a následné sbalení),určení správného hasičského vybavení,překonání požárních překážek.

MLÁDEŽ Oblečení:sportovní obuv + sport. oděv, ( každý závodník vlastní),přilbu zapůjčí pořadatel. Průběh: účastník běží po vyznačené trase a plní předepsané disciplíny:přenos hasicího přístroje práce s hadicí na určeném úseku (rozvinutí a následné sbalení),určení správného hasičského náčiní,překonání požárních překážek.

Závod je jednokolový ( v případě nižšího počtu závodníků dvoukolový). Hodnotí se dosažení čas a plnění disciplín.

neuzil.zdenek.id.seznam.cz
vytvořeno: 19.6.2012 změněno: 19.6.2012
Kategorie: Chystá se

Šikovný hasič -pouťový memoriál