Ostrý start nových webových stránek

Stránky http://www.ha­sicislapy.cz přešli z testovacího do ostrého provozu.

Ondřej NovákTechnický správce stránek. tel. +420608958662
vytvořeno: 27.6.2010 změněno: 28.6.2010
Kategorie: O nás.Webovky

1. kolo požárního sportu – Hvozdnice, sobota 5.5.2012

o standardním tréninku jsme se, tak jako každý rok, dostavili na tradiční klání. Tentokrát byla účast soutěžních družstev slabší, jen 5 družstev žen a 6 družstev mužů. Účast zachraňovali hasiči ze Sloupu, kteří dodali do každé kategorie po 2 družstvech.

"Hasičské hastrošení", aneb Masopust ve Slapech

Jeden z vrcholů „kulturní“ sezony máme za sebou. V sobotu 2.února opět protančil obcí Masopustní průvod. Tentokrát byl sice poněkud prořídlý, ale mnoho nových úborových kreací oživilo putování. V originálních maskách přišli především mladí hasiči, kteří vydrželi až do konce. Děkujeme hudebníků za doprovod k tanci, zpěvu a všemu veselení.

O pohár starosty SDH Slapy (25.4.2009 Buš)

V sobotu 25.dubna 2009 proběhla na hřišti v Buši soutěž mladých hasičů „O pohár starosty SDH Slapy“. Počasí nám přálo, po celou dobu svítilo jarní sluníčko, občerstvení zajistil bratr Jiří Laštovka se svým týmem, fungovala i hygienická služba na místních WC – pí. Jarošková a v neposlední řadě i zdravotní dozor

Historie Sboru dobrovolných hasičů ve Slapech nad Vltavou