Okresní kolo soutěže mladých hasičů

sobotu. 25.5.2013, se na fotbalovém hřišti ve Slapech koná od 7.30 hod. okresní kolo soutěže mladých hasičů.

Obyvatele přilehlých ulic (kolem obchodu p. Březiny, cesta ke hřišti) prosíme o minimální parkování po celý den vzhledem ke zvýšenému pohybu velkých hasičských vozidel a zachování lepší průjezdnosti. Děkujeme za pochopení.

Rádi Vás v průběhu dne přivítáme na této akci, přijďte povzbudit jednak domácí tým v kategorii mladších žáků a jednak vidět velkou snahu těch nejmladších o co nejlepší výsledek.

Celá akce se koná za finančního přispění elektrárenské společnosti ČEZ, a.s.

Pokud nám pomůžete s přípravou závodních prostor tak jsou následující brigády: čtvrtek 23.5.2013 od 17.00 hod sečení (vhodné nástroj hrábě, motorový křovinořez) pátek 24.5.2013 od 16.00 hod. příprava závodních tratí (stačí kladívko na zatloukání značení závodních drah), můžete přijít i později. sobota 25.5.2013 od 7.00 hod vlastní akce (cca 270 osob), zde bude dobrý každý člověk (pomocný rozhodčí, pracovní četa apod.)

Pokud chcete bližší informace pište na mail sdh.slapy@seznam.cz, či volejte na MT 724258393 (A. Adam).

Předem všem děkujeme za pomoc a podporu Antonín Adam starosta SDH Slapy nad Vltavou

neuzil.zdenek.id.seznam.cz
vytvořeno: 20.5.2013 změněno: 20.5.2013
Kategorie: 2013

O pohár starosty SDH Slapy (25.4.2009 Buš)

V sobotu 25.dubna 2009 proběhla na hřišti v Buši soutěž mladých hasičů „O pohár starosty SDH Slapy“. Počasí nám přálo, po celou dobu svítilo jarní sluníčko, občerstvení zajistil bratr Jiří Laštovka se svým týmem, fungovala i hygienická služba na místních WC – pí. Jarošková a v neposlední řadě i zdravotní dozor

Soutěže mladí hasiči 2006

Výsledky soutěží mladých hasičů za rok 2006

tradiční okresní soutěž mladých hasičů v uzlové štafetě

V sobotu, 12.3.2016 proběhla tradiční okresní soutěž mladých hasičů v uzlové štafetě. Výsledky naší reprezentace nás potěšili a udělalo nám obrovskou radost družstvo starších, které v pořadí týmů obsadilo 2. místo, se ztrátou 9 vt. za Sloupem. Výsledky jednotlivců jsou následující: kategorie starší: Eliška Šiftová 9 Adéla Špačková 11 Honza Kubíček 27 Helena Bubáková 31 Zdenda Švelbl 32 kategorie mladší: Tomáš Novák 28

Všem moc děkuji za krásný výsledek a výbornou reprezentaci našeho sboru. Poděkování patří i vedoucím mládeže na čele s Alenou Kopřivovou a Hankou Kubíčkovou.

Tonda Adam starosta

O nás

Sbor dobrovolných hasičů Slapy nad Vltavou (Praha západ, Středočeský kraj) je registrován jako organizační jednotka SHČMS pod číslem 3210052 dne 12.4.1995

Složení družstev mladých hasičů pro soutěže 2009