Hasičská soutěž - Štěchovice 2013

Dne 11.5.2013 se uskutečnilo první kolo požárního sportu. Tentokrát se soutěžní klání uskutečnilo v bývalém areálu letního kina ve Štěchovicích. Slapské SDH reprezentovali hned tři družstva. Ženy obsadily 4. místo a patří jim velké díky (Nová, Prokešová, Papírníková M., Běhalová, Kubíčková, Hušbauerová, Mastková L.)

Muži A(5. místo): Adam L, Adam V, Neužil Fr., Mastík O., Bárta, Polcar, M. Šárka

Muži B(6. místo): Adam A., Pešek, Řepa (SDH Hradišťko), Kubíček, Vondráček St., Vondráček M. (SDH Masečín), Malý (SDH Štěchovice) Všem reprezentantům moc děkujeme 

qqq
hkgh
vytvořeno: 12.5.2013 změněno: 13.5.2013

11.8.2007 Slapy

Hořelo i u nás ve Slapech.

Technika

Svato Floriánská mše - 4.5.2013 ve Slapech

Dne 4.5.2013 se konala ve Slapském kostele sv. Floriánská mše. Děkujeme všem okolním sborům za účast a podporu této akce. (SDH Buš, SDH Krámy, SDH Velká Lečice, SDH Štěchovice, SDH Hradišťko,
SDH Pikovice)

16.6.2009 Štěchovice, osada Třebenice

Poblíž hráze v Třebenicích hořela při cvičné plavbě kajutová loď. Za 18 minut od ohlášení na místě zásahu

5.červenec 2009 - Soutěže v požárním sportu na Jílovišti

O sváteční neděli 5.7.2009, v horkém a dusném počasí, se statečné hasičky a hasiči našeho sboru zúčastnili soutěže v požárním sportu na Jílovišti. Jednalo se o tradiční požární útok na elektronické terče (2 x hadice B, na dvě kola).